O Zot! Po kalonte rrugën, makina për.plas keq vogëlushin 7-vjeç

Një makinë ka përp.lasur një 7-vjeçar në Vlorë.

Aksi.denti ndodhi në Lungomare.

Nga të dhënat paraprake, fëmija është transportuar menjëherë në spital nga drejtuesi i makinës.

Momentalisht, nuk dihen gjendja shëndetësore e të miturit dhe shkaqet e aksidentit.