O Zot sa e rëndë/ Ak.sident i tme.rrshëm në Lezhë, makina përpl.as tre këmbësorë

Një aksident shumë i rëndë raportohet të ketë ndodhur para pak minutash në Lezhë.

Sipas informacioneve, mësohet se nga aksidenti kanë mbetur tre persona të lënduar.

Sipas raportimeve nga vendi i ngjarjes bëhet me dije se një makinë ka përpla.sur 3 këmbësorë. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.