Oh sa e rëndë, gjendet e pajetë 25-vjeçarja, e fejuara e boksierit të njohur. Në trupin e saj kishte dhe…

Boksieri i njohur turk, Selim Ahmet Kemaloglu i ka marrë jetën të fejuarës së tij 25-vjeçare Zeynep Senpinar.

boksieri-turk

Lajmin e bëjnë me dije mediat turke të cilat shkruajnë se boksieri është arrestuar ditën e dielë në qytetin Muglu.

Ai e qëlloi për vdekje me thikën e bukës partneren r më pas ka telefonuar ambulancën.

0x0-son-dakika-zeynep-senpinarin-katili-milli-boksor-selim-ahmet-kemaloglu-suc-makinesi-cikti-1590495695301

Sipas mediave, mes çiftit kishte ndodhur një sherr, nga i cili edhe boksieri ishte lënduar. Para se të dërgohej në komisariat ai u mjekua në spital.

Përveç plagës në gjoks, autopsia tregoi se në trupin e të fejuarës së tij, në fyt u gjetën prerje dhe shenja të tjera, të cilat tregojnë një përpjekje për ta mbytur para se ta godiste me thikë.

0x0-son-dakika-zeynep-senpinarin-katili-milli-boksor-selim-ahmet-kemaloglu-suc-makinesi-cikti-15904956933040x0-son-dakika-zeynep-senpinarin-katili-milli-boksor-selim-ahmet-kemaloglu-suc-makinesi-cikti-1590495697513