Oh sa e trishtë, i shkreti i vogël, humb jetën 13-vjeçari pasi kishte dalë për…Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas.Një fëmijë ka rënë në gropën me ujë, dhe ka ndërruar jetë.Ai kishte dale per tu lare ne rezervuar.

Prrenjas/ Informacion paraprak

Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13 vjeç, dyshohet se aksidentalishtë ka rënë në një gropë me ujë, dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.