‘Olta Xhaçka blen vota me ushtri’, Berishën e gjen belaja pas këtij komenti

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar fotot e nje postimi qe ka bere Olta Xhacka dhe thote se ajo po e perdor kete menyre per te blere vota.

Por ai e ka gjetur pergjigjen nga komentuesit qe i kujtojne vitet kur ka qene ai ne pushtet.

“Ndrikull Xhaçka blen vota me ushtrine e narkoshtetit. Shikoni foton dhe lexoni statusin e saj! sb

KOMENTET: