Olti Curri bëhet si Muç Nano, kapet me spikeret e njohura për veshjen

Vetëm para pak kohësh u bë i bujshëm debati se si duhet të paraqiten moderatoret, përsa i përket look-ut në emisionet televizive. Këtë debat e nisi Mustafa Nano, i cili e konsideronte si të tepruar veshjet e Ilda Bejlerit dhe Bora Zemanit pasi paraqesin një imazh seksist në ekran, ndryshe nga misioni kryesor i televizionit që është edukimi i audiencave.

Jo vetëm Muçi, por tashmë edhe Olti Curri e ka prekur pak këtë temë duke u kapur me veshjet e dy spikereve të njohura.

Blogeri i famshëm ka postuar në Instastory fotot e spikereve, Fabiola Hoxha dhe Nisida Tufa, duke u fokusuar tek veshja e tyre dhe duke i cilësuar si veshjet e gabuara për të prezantuar në ekran duke qenë se janë veshje për plazh dhe palestër.

 

Po ju si mendoni a ka të drejtë blogeri?