“Oooo Zooot….”, Braçe tallet dhe i bën moral Kryemadhit…”Për një karrige ti…”

Pas deklaratave të Monika Kryemadhit e cila iu lut Zotit që tu japë fuqi qytetarëve për të larguar Edi Ramën, një reagim ironik ka ardhur nga Zëvendës Kryeministri, Erion Braçe.  Ai thotë se për një karrige shkojnë e flasin në emër të zotit.

Statusi i plotë i Erjon Braçes

Tani, FLASIN DHE NE EMER TE ZOTIT! Ne emer te Zotit dhe, PER KARRIGE! Vetem per karrige. Kush nuk e ka kuptuar ende, urdheroni; GJITHCKA NESER ESHTE. PER NJE KARRIGE! Asgje tjeter! Ne emer te Zotit per Karrige! Oooooo Zoooot!

 

 

 

Lexo edhe: