P.lumb në kokë teksa punonte, zbulohet çfarë ndodhi sot te Myslym Shyri

Në këtë pallat që shihni po punonte i riu që u p lagos sot në rrugën Myslym Shyri në Tiranë, me p lumb në kokë e ndodhet rëndë në spital.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30, në një ndër zonat më të njohura dhe të popullarizuara të Tiranës, pranë një objekti në rikonstruksion.

Ndërkohë, nuk është identifikuar ende personi i q ëlluar, por uniformat blu sqarojnë se atij i është dhënë ndihma e parë dhe është transportuar në spital për ndihmë të specializuar.