Pa.nik në Tiranë/ Një makinë shpër.then në lëvizje e sipër, shkrumbohet plotësisht

Një ngjarje e fri.kshme ka ndodhur para pak minuta në zonën e Saukut në Tiranë. Sipas raportimeve paraprake mësohet se një makinë ka marë flakë dhe është shkrumbuar totalusht.

Makina ishte në pronësi të shtetasit Y.E, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë po vijojnë punën për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.