PAMJE të rënda, makina përfundon në staciononin e autobusit në Tiranë dhe përplas njerëzit, klithmat tmerrojnë njerëzitNjë aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë, në zonën “Vasil Shanto”. Burime për JOQ bëjnë me dije se një makinë ka përlasur ka hyrë në një lokal dhe ka përplasur një kalimtare. Ende nuk dihet gjendja e saj, por pamjet janë vërtetë të rënda.Videon e gjeni KETU