Pamjet bëjnë xhiron e rrjetit, moderatoja e njohur bën veprimin e çuditshem me gjo.ksin e saj

Një prezantuese televizive bjonde u xhirua duke marrë celularin e saj nga gjok.si dhe pastaj duke e vendosi atë sërisht në ‘vend’, pak para se të dilte live në transmetim.

Ylli i televizionit, Elena Filonova, nuk i shpëtoi kamerës me xhestin e saj dhe është bërë hit në internet.

Ajo po filmonte për ‘Strasti Po Revizoru’, një emision mjaft i ndjekur në ukrainë.

Ylli televiziv shpenzoi disa sekonda për të kontrolluar telefonin përpara se ta vendoste atë sërish në gjoksin e saj bombastik.

Sipas 34-vjeçares ajo e nxorri celularin për të kontrollua nëse ishte pa zë apo jo dhe më pas e vendosi sërish në ‘vendin’ e zakonshëm.

Ajo tha: “Tani të gjithë e dinë që unë e mbaj celularin midis gjokseve, i cili është vendi më i sigurtë”.

Filonova e ka shpërndarë këtë video në instagramin e saj që ka 254 000 ndjekës./ShkodraNews

VIDEO