Pani.k dhe fri.kë në ‘Loro Boriçi’, humb ndjenjat lojtari dheNjë përplasje mes futbollistëve ka shkaktuar momente paniku në “Loro Boriçi” në sfidën Vllaznia – Bylisi. Futbollisti Andi Hadroj është përplasur kokë më kokë me Herald Markun dhe ka humbur për një moment ndjenjat.Është dashur ndërhyrja e 2 stafeve mjekësore dhe ambulancës, që situata të qetësohej dhe për fat të mirë futbollisti është përmendur.Menjëherë ai është nisur drejt spitalit me ambulancë për një kontroll më të detajuar.