Panik në farmaci, e moshuara i jep paratë g.rabitësit, ai e puth në ballë. Rri e qetë…dalin pamjet e kamerave

Nje situate e pazakonte nga e cila duhet mesuar eshte shenuar ne nje farmaci ne Brazil.

G rabitesit kane hyre me shpejtesi dhe kane kerkuar parate. Ne banak ka qene edhe nje grua e moshuar, qe duket se eshte zene ne panik dhe i ka dorezuar me shpejtesi parate te cilat i kishte per te blere ilacet.

Por ai e ka befasuar, pasi e ka puthur ne balle dhe i ka thene: Jo zonje, rri e qete, nuk i dua parate e tua.

Pamjet jane nga kamerat e siguurise se faramcise, nderkohe qe pronari Samuel Almeida tha se autoret sapo hyne kerkuan parate dhe moren nje sasi parash, por jo ato qe u dha e moshuara.