Parashikim i fundjavës 23-24 mars sipas astrologos Meri Shehu

Dashi

Duhet te merreni kryesisht ju me boten tuaj te brendshme dhe te zgjidhni nje ceshtje shume te rendesihme personale dhe shpirterore

Demi
Keto dite takoheni me njerez qe ju frymezojne apo vijne nga e kaluara si edhe mbyllni nje ceshtje qe ju ka mbetur pezull ne punet tuaja apo ne dashuri

Binjaket
Do gjeni nje zgjidhje ne problemet tuaja ne lidhje me punen dhe vijueshmerine ne celebrimin e nje lidhjeje. Kjo zgjidhje do vij nga nje person sofik

Gaforrja
Do i riktheheni nje bote qe e kishit lene mbrapa duke kujtuar cdo aspekt qe ju ka bere te lumtur apo ju ka frymezuar. Keni nevoj per nje mesues shpirteror

Luani
E komplikuar do jete situatat juaj shpirteore dhe duhet te degjoni zemren tuaj per te marre nje vendim te rendesishem jete

Virgjeresha
Po nuk kuptuat mesazhin qe ju vjen nga partneret apo bashkepuntoret do mbeteni jashte gjerave dhe mundesive te mira

Peshorja
Rendesi ka qe ne diten tuaj do futet art dhe frymezim dhe romantizem si edhe ndonje udhetim pune me nje person qe do ju futet ne zemer

Akrepi
Duket se lidhja juaj erotike dhe shpirterore eshte lidhur si zhunge por duhet pak qetesi dhe takt per ta zberthyer dhe per ta pare partnerin ne sy

Shigjetari
Do i riktheheni disa puneve te bukura me ngjyra dhe me frymezim duke krijuar nje mundesi per te vepruar apo per te bere zhurrme

Bricjapi
Nuk dihet pse i keni komplikuar disa situatat ne komunikim qe per momentin duken te paqarta. Duhet te veproni me ndjenje qe ti deshifroni sakte

Ujori
Rremuja egziston ne mundesine e gjerave qe duhet te beni dhe ne rradhen e gjerave qe presin para jush. Mos u beni pengese serioze. Zberthehuni

Peshqit
Vetem dikush qe ju do dhe do kete deshiren te shpenzoj kohe me ju do kuptoj qellimet dhe menyren se si po funksiononi per momentin. Ne te kundert do mebetni nyje e vetmuar