Parashikimi t.ronditës i Meri Shehut për 20 majin, ja kush do preket

Dashi
Duhet ti jepet fund nje cikli te veshtire pasigurie ne jeten personale dhe ekonomike Nuk duhet te beni bashkpunime apo te prisni dicka te mire sot edhe ne jeten personale
Demi
Jemi ne fund te ditelindjeve tuaja dhe do ju shoqeroj vetmia dhe pasiguria per te ardhmen Perpiquni te mos i jepni me shume rendesi se duhet pengesave
Binjaket
Psikologjikisht sot do ndjeheni pak te merzitur dhe jo me qejfin e diteve te meparshme Dicka shpirterore ju mungon por edhe dicka qe lidhet me punen nuk po hapet
Gafprrja
Sot mire keq do detyroheni te shkeputeni nga disa persona apo shoqeri qe ju kani frekuantuar deri tani duke e kuptuar qe deri ketu shkon nuk keni me mundesi ti mbani
Luani
Do ndjeheni pak te vetmuar sot ne lidhje me ecurine apo mbeshtetjen qe keni pritur ne lidhje me karrieren dhe poziconet tuaja Ndoshta nje pune i ka ardhur fundi apo nje marredhenie personale
Virgjeresha
Nje bashkepunim me jashte apo nje udhetim qe e kishti deshiruar shume nuk do mund te realizohet dhe kjo do ju pikelloj disi Po ketu nuk do ndjeheni optimist per te ardhmen
Peshorja
Nje ceshtje ekonomike do mjegullohet sot dhe do behet fare e paqarte Prandaj mos investoni dhe mos besoni ne premtime te ndryshme qe mund tju bejne
Akrepi
Perball jush ndoshet nje person qe i ka ardhur fundi ne ciklin e marredhenieve me ju Ndoshta kjo do ju merzisi pak por duhet ti hapni rruge nje etape te re ne jeten tuaj
Shigjetari
Nje merzitje e vogel ne lidhje me punen tuaj apo pak trishtim ne lidhje me gjendjen tuaj psikologjike do ju shoqeroj ne diten e sotme
Bricjapi
Juve duhet te jeni te kenaqur pasi do largohen me sot mendimet tuaja te zymta apo persona qe ju benein keq ne lidhje me jeten errotike apo planet tuaja
Ujori
Nje dite e vecante kjo e sotmja per ju por pak nostalgjike pasi do ju rikthej ne mendjen tuaj kujtime pak te vuajtura apo pengesa nga e kaluara
Peshqit
Do donit dike me te cilin te qanit hallet apo te shpreheshit lirshem por e keni kuptuar qe jeni bere vone dhe e keni humbur edhe kete mundesi Do jeni vetem sot