Pas Durrësit, panik në një tjetër qytet! Zjarr i madh përfshin…

Pas zjarrit në Durrësit, rënë gjatë natës, sot ka rënë zjarr në një apartament në Elbasan. Banesa ndodhet  në katin e dytë, në lagjen “Zaranikë”.

Nga të dhënat e para mësohet se nuk ka të lë.nduar, por vetëm dëme materiale.

Zjarrfikësja ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.