Pas largimit nga Portokalli, Xhemi bën deklaratën e papriturXhemi Shehu nuk do të jetë më pjesë e spektaklit Portokalli, aty për shumë vite u shfaq dhe rrëmbeu zemrat e publikut.Ditën e sotme në disa postime në rrjetet sociale, teksa pinte kafenë e mëngjesit me mikeshën e saj Arbana Osmani, ato me humor thanë se janë duke ngrënë shumë.Më pas Xhemi dhe Arbana thonë se nga ushqimi dhe kilet e tepërta “nuk janë për televizion”.

Por këtë duket se e mbështeti edhe Xhemi fort duke thënë se ajo nuk është jo e jo.

Por a do ta shohim Xhemin në një spektakël së shpejti?