Pas lirimit të Ermalit, Rezarta Shkurta shfaqet ndryshe dhe s’jua merr mendja ku ndodhet

Këngëtarja Rezarta Shkurta, duket se po kalon disa momente të këndshme, pas lirimit të bashkëshortit të saj Ermal Hoxha.

Ajo ka publikuar disa foto mjaft interesante nga Dubai, ku duket se po i shijon këto momente.

Pas lirimit të Ermalit në familjen e tyre mbizotëron tashmë lumturia.