Pas prekjes nga koronavirus, Tom Hanks dhe e shoqja tregojnë çfarë konsumuan për mëngjes

Diagnostikimi me ko.ronavi.rus i aktorit tw njohur, Tom Hanks dhe partneres sw tij Rita Wilson ishte njw lajm tron.ditws pwr hollivoduin.

Lajmi u bë publik nga Hanks, përmes një postimi në Instagram, ku njoftoi se gjendja e tyre është e stabilizuar. Lajmi ngjalli shumë reagime dhe solidariteti me ta në rrjetet sociale ishte I dukshëm.

Ndërsa mëngjesin e sotëm Tom ka publikuar një foto teksa po shijojnë një ushqim australian, krem pikant dhe me perime me të cilin kanë lyer bykën.

Mesa duket çifti e ka marrë seriozisht ‘luftën’ dhe po kujdesen që të hanë shëndetshëm.