Pas shumë vitesh shoqëri, pl.as sherri/ Fatma shp.ërthen ndaj Aulonës, publikohet video

Dyshja e moderatoreve, Aulona Mustad he Fatma Haxhialiu, njihen prej vitesh tashmë për shoqërinë e tyre të ngushtë, por ç’ka ndodhur së fundmi mes tyre?

Mesa duket, Fatmës nuk i pëlqen aspak forma që Aulona Musta ka zgjedhur për të kaluar izolimin.

Me rregulla strikte, pa ëmbëlsira apo ushqime që të heqin stresin, por vetëm me stërvitje dhe punë, Fatma Haxhialiu ka nxjerrën në pah anën negative të të jetuarit me mikeshën e saj Aulona Musta.

“Si do të ishte izolimi me Aulona Mustën. Kjo është një video motivuese që tregon se pavarësisht situatës që po kalon…ka gjithmonë më keq!!! Shiko këtë video për të kuptuar sa e bukur është jeta jote në izolim pa AULONA MUSTËN”- shkruan Fatma Haxhialiu bashkëngjitur postimit të saj.

Video te linku më poshtë:

https://www.instagram.com/tv/B942hGUjoSS/?utm_source=ig_web_copy_link