Pasi rr.ahu turistët, kushëriri i Kokëdhimës përfundoi vetë në spital. Reagon ish deputeti: Turp

Eduart Ndocaj, ish deputeti i Lezhes ka reaguar pas lajmit te sh errit mes turisteve spanjolle dhe pronarit te nje restoranti ne Porto Palermo te Himares.

Pronari eshte kusheri i ish deputetit Koco Kokedhima.

Mihali u mesua se kishte perfunduar menjehere ne spital pasi rrahu turistet e huaj pasi kishte pasur komplikacione shendetesore.