Pasi u fol që Seldi është në lidhje pas ndarjes me Mimozën, këngëtarja reagon për herë të parë

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra u bënë një ndër çiftet më të dashura të shoëbizit shqiptar ku edhe zyrtarizuan lidhjen e tyre në fejesë.

Seldi u kap mat me një modele p[as ndajer me Mimoza Shkodrën, dhe flitet se është në lidhje me të.

Mimoza ka publikuar kënëgën e saj më të fundit, ‘Sot do pi’, dhe mendohet se i është kushtuar Seldit.

Refreni i këngës është, Sot do pi do pi se për ty s’është tu ma ni.

VIDEO