“Për Ledionin s’kishte vend”. Sara Hoxha i jep mesazhin e fortë bashkëshortit: Këtë vit do jetë…

Sara Hoxha ka publikuar detaje të veçanta nga ditëlindja e saj e  24-tërt.

Teksa ka publikuar një tortë me katër zemra, dhe me simbolet e saj, të dy fëmijëve, dhe të qenit, Sara me shaka thotë se për Ledionin do të kishte vend te torta e mbrëmjes.

“Susan Miller thote ky vit do jete viti bricjapit por ka disa vite qe eshte viti im”, shkruan Sara, ndërkohë që shton se ky 24 vjetor e gjen më krenare se kurrë për jetën që është duke jetuar.

“Ledionin e kemi te torta darkes se skishte vend”, shkruan më tej Sara, ndërkohë që kanë vërshuar dhe urimet në drejtimin e saj.

Në 11 Tetor të vitit të kaluar Sara solli në jetën e saj djalin e dytë, Romanin, por Ledionin u bë kohë që nuk e shohim pjesë të fotove familjare, pasi prej kohësh ka zgjedhur që të shkëputet nga rrjetet sociale.