Për të gjitha vajzat, një truk që duhet dini patjetër para se të shkoni në plazh

Vera erdhi dhe plazhi ka nisur, pavarësisht situatës në të cilën ndodhemi për shkak të koronavirusi, kështu që në këtë artikull do ju mësojmë një truk sesi të kaloni pushime të mbara. E keni parasysh që pas depilimit me brisk në zonën intime, krijohen skuqje ose djegie dhe kjo përkeqësohet pas shkuarjes në plazh?

Epo tani më ky nuk është një problem, luleshtrydhet dhe salca e kosit ju vijnë në ndihmë. Bashkoni këto 2 produkte që mund t’i gjeni lehtësisht gjatë verës, aplikojeni në zonë, lëreni për 10-15 minuta dhe harrojini dhimbjet dhe skuqjet.

Efektet e dobishme të luleshtrydheve janë të lidhura me vetitë anti-inflamatore dhe anti-oksiduese dhe përbërjen e tyre të jashtëzakonshme të mineraleve dhe vitaminës C.