Përfshihet në aksident ish-zëdhënësja e PD, del foto e parë. Ja si duket

Moderatorja e njohur Ori Nebiaj, e cila ka qenë zëdhënësja bukuroshe e PD për disa kohë dhe mbahet mend për këtë punë që ka bërë, për fat të keq është përfshirë në një situatë të sikletshme.

Ajo ka thënë se është bërë pjesë e një aksidenti nga i cili lavdi Zotit ka dalë vetë pa probleme.

“Nuk ka ndjesi me te keqe dhe stres me te madh se kur gjendesh i perfshire ne nje aksident, lavdi Zotit, vetem me deme materiale”, shkruan ajo.