Pl.agosen me ar.më zj.arri 2 persona

Dy persona janë pl.agosur mbrëmjen e sotme me ar.më z.jarri në Mamurras.

Dy të pla.gosurit, rreth 40 dhe 20 vjeç, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur,  janë nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë dhe raportohet se ndodhen jashtë rre.zikut për jetën.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe se autor i pl.agosjes është një 22-vjeçar po nga Mamurrasi.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur pas një konflikti të çastit për arsye banale. Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për zbardhen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit.