Plas gallata, ‘Kinezët e Rinasit’ marrin masa të reja sigurie, ja si kalojnë tani pasagjerët në aeroport

Grabitja në Rinas dhe ajo që pason pas po kthehet shpejt në një virus gallate në rrjetet sociale të cilat vejnë në lojë konceisionarin kinez dhe masat e larta të sigurisë që po merren pasi u grabitën 10 milion euro.

Në një video funny që po bën xhiron e rrjeteve sociale me logon “Rinasi merr masa pas grabitjes”, vihet re një person i cili bën chek in dhe kalon në aparaturën e kontrollit bashkë me valixhen, sigurisht si një masë e shtuar kontrolli nga “Kinezët” që u sulmuan aq shumë nga qeveria.

SHIKONI VIDEON KETU