‘Plehra kishte 4 lidhje paralele’, Rezart Veleshnja fëlliq keq partneren pasi zbuloi tra.dhëtinë

Vetëm pak kohë më parë aktori i njohur i Portokalli Rezart Veleshnja prezantoi të dashurën për t’i dhënë fund dyshimeve se është lidhur me moderatoren Ori Nebijaj.

Por duket se lidhja e tyre paska përfunduar pasi aktori ka zbuluar se e dashura e ka tradhëtuar dhe se kishte lidhje paralele me 4 persona.

Me anë të disa postimeve në Instastory Rezarti ka zbrazur të gjithë mllefin që ka pasur kundër saj duke e sharë dhe e ofenduar.

‘Bota është e mbushur me plehra si L.M. Edhe e forta është që e di kush është ai hallexhiu që i shkon pas! Ta dijë ai i mjeri…Faleminderit të gjithëve për mbështetjen por s’kam ç’bëj me një që mban 4 përnjëherë! Mjerë ai që bën si mjeshtër dhe mendon se e ka vetëm ai! Ahahhaa.”, shkruan Rezarti ne Instagram.