Po afrohet të 50-ve, por duket si adoleshente. Moderatorja shqiptare e tepron, del topless në plazh

Per te mosha nuk ka fare rendesi dhe nuk duket se mbi supe mban plot 42 vite.

Për ish-missin Hygerta Sako koha ka ndalur ne 22 vjec.

Moderatorja sportive ka postuar një foto në rrjete sociale, dhe duket më provokuese se kurrë.

Sensuale, e shtrirë në shezlong, Hygerta Sako e ka ekspozuar gjoksin më shumë seç duhet. Me flokë të lëshuara dhe një shikim provokues, moderatorja ka ‘ndezur’ rrjetin.