Policia po e kërkon gjithandej, ‘k.rimineli vlonjat sot martohet i qetë fare’

Në vendin tonë çudirat nuk kanë fund mesa duket. Një informacion i fundit flet se një person shumë i kërkuar nga policia, sot organizon dasmën i qetë fare.

Ky është denoncimi i ardhur në adresën e ish kryeministrit Sali Berisha nga një punonjës policie qe ndër të tjera shkruan se, dasma organizohet sot në mbrëmje, ndërsa personi i përfolur është Tesilvano Basho.

Ja postimi i plotë i Berishes:

I shume kerkuari ben dasem nen mbrojtjen e narkopolicise!

Lexoni mesazhin e policit dixhital. sb

Prsh zoti sali jam nje efektiv dhe te denoncoj rastin me te fresket qe kete shtet e ka mar lumi ,i shume kerkuari per vrasje dhe trafike narkotikesh Tesilvano Basho sot ben ceremonin e marteses i mbeshtetur nga shum kriminel te tjer qe kan terorizuar ruget e selenices dhe fshatrave perreth,kam informacion se dasma organizoet sot reth ores 21 ne mbremje , te ftuar jane te aferm te vajzes dhe te familjes te tij si dhe shume kriminel te tjer si llanajt dhe shok te tjer te shumt me precedent kriminal .Ky esht shteti jon i nderuar,nje shtet i pasigurt 100/ ku kriminelet dhe ato qe jan ne kerkim mund edhe te martoen shum thjesht si njerez normal .Faleminderit i nderuar.Dasma organizohet 50 metra larg nga stacioni i Policis.Informacion 100% i sigurt.Respekt per ty Doktor.