Postoi foto nga plazhi, fansat kapin detajin sho.kues në trupin e Anxhela Peristerit. Ja si e shpjegon ajo

Anxhela Peristeri i ka lënë fansat gojëhapur ditën e sotme duke postuar një foto nga seti i ri fotografik në plazh. Këngëtarja shfaqet e veshur me bojëqielli teksa bien në sy linjat trupore.

Pavarësisht komplimentave të shumta, ka pasur edhe nga ata ndjekës që e kanë akuzuar Anxhelën për fotoshop. “Ç’te ka ndodh me doren e majte?”, i komenton një ndjekës. “Ç’ka ajo dora e majte?”, i komenton një tjetër.

Këtyre komenteve Anxhela u ka kthyer përgjigje dhe u ka treguar se nuk ka përdorur fotoshop.

“Eshte shkrepja zemer se photoshop ne dore skam pse perdor por me pelqeu shume fotoja ne pergjithesi dhe doja ta ndaja me ju”, shkruan Anxhela.