Presidenca i përgjigjet ur.gjent Ballës: Deri të enjten duhet të keni…

Përmes Zëdhënësit, Tedi Blushi, Presidenca i përgjigjet kreut të Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, i cili tha në një deklaratë për media se mazhoranca refuzoi përpjekjen e Ilir Metës për të futur vendin në një spirale të rrezikshme.

“Z.Balla, reflektoni dhe thellohuni deri të enjten! Presidenti e dëgjoi thirrjen e Europës! Dëgjojeni edhe ju! Boll e morrët peng të ardhmen europiane të Shqipërisë!🇦🇱️🇪🇺”, shkruan Blushi.

Lexo edhe: