Princesha shqiptare nxjerr foton që i bëri të gjithë të ndihen të dashuruar, ja detaji i veçantë

Aktorja shqiptare dhe bashkeshortja e Princit Leka ka dhuruar dashuri për fansat e saj me një foto publikuar në Instagram, së bashku me Princin i cili i dhuron një lule, trëndafil ngjyrë rozë, jo të kuq.

Kjo foto vjen në kuadër të ditës së të dashuruarce, Shën Valentinit.

Që prej datës 8 tetor 2016, pas martesës me Princin Leka ajo quhet Elia Zogu dhe ka titullin Princeshë.