Profesionet që s’ua merr mendja, ja çfarë bëjnë gratë e futbollistëve të famshëm

Thuhet se futbollistët janë të marrosur pas femrave të bukura. Të tilla gjenden me shumicë në botën e modelingut, por edhe në fushat e tjera ka plot vajza të bukura.

Andre Gomes Lisa

Këtë e dëshmojnë zgjedhjet e disa prej futbollistëve të kampionatit anglez. Andre Gomesh i Evertonit ka në krah Lisa Gonzalves, një vajzë tepër të bukur që e njohu kur luante për Barcelonën. Ajo ishte dentiste dhe, përveçse kujdeset për lojtarin, sigurohet që ai të ketë një buzëqeshje të rregullt.

Seballos

Në fushën e pedagogjisë është përqendruar Dani Sebajos. Blerja më e re e Arsenalit ka zgjedhur një mësuese si Maria Sançez de Moral, teksa Mois Ken ka në krah një bukuroshe si Nif Bashia, e cila është kampione “kick-box”.

moise-kean-girlfriend-796091