Protestuesit me fjalë të nd.yra, Xhafaj del te dera dhe… selfie para Kuvendit

Teksa turma e protestuesve u shpërnda pas hedhjes së gazit lotsjellës nga policia, para derës së Kuvendit u shfaq ish-Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, duke monitoruar situatën nga larg.

Ngjitur me të tre persona të tjerë nxituan të bëjnë një selfie.

Më pas krah Xhafaj u shfaq dhe deputeti tjetër socialist, Fate Velaj.