Publikohen pamjet e ministrit Lleshaj në shoqërinë e personit të dyshimtë, denoncimi i rëndë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në shoqerine e disa personave, por duket se njeri prej tyre eshte me skede k.riminale.

Duke iu referuar një mesazhi të mbërritur në adresë të tij nga një efektiv pòlicie, Berisha shkruan se Lleshaj ndodhet në shoqërinë e Altin Shtjefnit për të cilin thotë se është i dënuar në Francë për t.rafik d.ròge. Sipas efektivit që i referohet ish-kryeministri, Shtjefni është dënuar në Francë.

“Gjeneral Hasháshi shoqerohet me t.rafíkant d.ròge! Lexoni denòncimin, mesazhin dhe shikoni foton e pòlicit digjital. Sb Pershendetje dr sot ministri Lleshaj me te dènuarin per trafík dròge ne france Altin Shtjefni quhet zotria qe kame qarkuar me te zeze”, shkruan Berisha.