Publikoi videon me provat e rënda, gazetarin Artan Hoxha e marrin me urgjencë në…Gazetari Artan Hoxha është kërkuar që të deponojë në Polici teksa ishte në emisionin “Opinion” duke folur për videon e publikuar të kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla duke marrë k.okainë.Teksa Artan Hoxha fliste për videon, moderatori Blendi Fevziu e ndërpret dhe e njofton se zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, e cila gjithashtu ishte në një studio televizive, që të jepte provat e tij në Polici.