Punë s’ka por xhupin 7 mijë euro e blenë, gazetarja shqiptare nga koka tek këmbët me Gucci

Prej rreth një viti ajo nuk është shfaqur në asnjë projekt televiziv edhe pse më herët kishte lajmëruar për një të  tillë, por zëra afër saj thanë se ishte bashkëshorti ai i cili nuk e lejoi që të niste punën për atë projekt.

Sakaq Marina Vjollca dhe Getoar Selimi këto ditë kanë qenë duke shijuar disa ditë pushime jashtë vendit.

Ndërkohë në një foto të postuar prej saj në Instagram, shfaqet e veshur me një xhup Gucci, afro 7 mijë euro si dhe një palë syzë sërish të së njëjtës markë, 750 euro.