Puthje e prekje nga by*ët në rrugë/ Jonida Maliqi tregon ç’po ndodh me jetën e saj personale pas videos me Florin

Jonida Maliqi u kthye në një ndër personazhet më të komentuar shqiptar pas videos qe i doli ku dukej duke u perqafuar e ne momente delikate ne rruge me Flori Mumajesin.

Një prej gjërave që është komentuar ka qënë dhe lidhja e saj me aktorin e humorit Romeo Veshaj, edhe pse ajo vetë nuk e pranoi.

Këtë të shtunë Jonida ishte e ftuar në “Shiko kush luan” ku u bë pjesë e lojërave të ndryshme dhe u pyet për jetën e saj private.

Në lojën “Ndaje ose haje” ajo u pyet: “Si është e vërteta për këtë lidhjen e shumë përfolur? A je single a je me atë? Të vërtetën ose tortën.”

Jonida zgjodhi që të përgjigjej duke u shprehur se tashmë është single.