Pyetja që acaroi Rudina Dembacajn, ajo la gjithçka dhe zbuloi për herë të parë…Rudina Dembacaj nuk ka duruar dhe i është kthyer ashper në rrjetet sociale nje ndjekeseje e cila e ka ngacmuar per raportin e saj ne familje me femijet e Markut.Duke qenë shumë e angazhuar, një ndjekëse e pyeti së fundmi nëse bën punë shtëpie dhe Rudina iu përgjigj: “Ngaqë jam e ngarkuar, më ndihmon një zonjë. Kur kam patur kohë, i kam bërë si flutur”.rudina dembacaj (6)

Moderatorja nuk heziton të flasë edhe për jetën private. Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti, Aleks Varfaj, ajo u martua më 1 janar të këtij viti me Mark Frrokun.

Nisur nga kjo, një ndjekëse tjetër e ka pyetur: “A do t’i ndërrosh akoma burrat, apo do ta lësh me kaq?”.

rudina dembacaj (9)

Ça fati të kem motër!”, shkroi Rudina.

Mark Frroku është baba i tre fëmijëve, ndërsa Rudina është nënë e një vajze. Pas martesës, të gjithë janë bërë kuriozë të dinë nëse fëmijët dhe prindërit e ish-deputetit jetojnë në një shtëpi me të.

Me fëmijët, sigurisht! Ndërsa me prindërit. Jo.”, shkroi aktorja.

rudina dembacaj (10)

Mirëpo, kjo pyetje i është bërë edhe nga dikush tjetër dhe Dembacaj tha: “O Zot çfarë pyetje leshi. Po pse, me kë do i lërë prindi fëmijët?”.

rudina dembacaj (8)

Në lidhje me fëmijët e bashkëshortit, Rudina u shpreh se “nuk ke se si të mos i duash” dhe se “janë dashuri”.

rudina dembacaj (7)

rudina dembacaj (1)rudina dembacaj (2)rudina dembacaj (7)rudina dembacaj (6)