Që.lloi më sëp.atë familjaret e tij, policia jep detajet dhe tregon identitetin e autorit

Ngjarja e rëndë që tronditi qytetin e Vlorës pak minuta më parë duket se është zgjidhur shumë shpejtë nga policia.

Një 27 vjeçar ka goditur me sepate dy familjaret e tij, vajzen e xhaxhait dhe nusen e xhaxhait.

Policia ka njoftuar se ka arrestuar autorin,  27 vjeçarin Mariglen Çobani.

“Rreth orës 19:00, në fshatin Gumenicë e Vjetër të Selenicës, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi M.Ç, ka goditur me sende të forta vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait të tij, të cilat janë transportuar për në spital pa probleme për jetën”, njofton policia.