Qindra satelitë përshkojnë qiellin e Tiranës, shihni spektaklin e rrallëQindra satelitë kanë përshkruar qiellin mbrëmjen e sotme. Nga videoja e siguruar nga Dosja.al, shihen satelitët, të cilët ecin varg dhe me një distancë të njëjtë nga njëri-tjetri.Kjo nuk është hera e parë që satelitë kanë përshkruar qiellin e Shqipërisë, pasi vitin e kaluar vargu i dritave të satelitëve janë parë disa herë më sy të lirë.Videon e gjeni KETU