Rama dhe Kryemadhi në kampi i LRI, ja marrin valles së Kukësit. Dalin pamjet e reja

Kampi LRI-së në Jalë, si cdo vit, shfrytezohet me se miri nga LSI-stat edhe si vend argëtimi.

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe zv.kryetari Luan Rama ka shfrytëzuar kohën e lirë për t’u argëtuar me të rinjtë e kësaj partia.

Kryemadhi që disa muaj më parë bëri të ditur se ishte patur një ndërhyrje në spital, por tashmë duket se është kthyer në formë dhe sot është parë të kërceje vallen “impenjative” të Kukësit.