‘Rama Ik’ pushton stadiumet shqiptare! ‘Thirrje fatsjellëse për skuadrat e zemrës’

Thirrja ‘Rama Ik’ ka pushtuar edhe stadiumet shqiptare.
Një grup tifozash lëshonin thirrjen tashmë shumë popullore në Shqipëri, përmes të cilës i kërkohet Edi Ramës të japë dorëheqje.

Video është publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha i cili shkruan se kjo thirrje inkurajuese, është fatsjellëse edhe për skuadrat e tyre të zemrës.

Ja postimi i plotë i Berishës

Shperthen dhe ne stadiume “Rama ik”! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital.

Me kete rast pershendes perzemersisht tifozet qe brohorasin “Rama ik”! Une i garantoj ata se nuk ka thirrje me energjizuese dhe me inkurajuese dhe me fatndjellese per skuadren e tyre te zemres, lojtaret e saj se thirrja “Rama Ik”!sb

Pershendetje dr Ka ndodhur ne ndeshjen shqiperi turqi doktore me nje grup gjysma ne fieri gjysma na shkodra