Rama p.las b.ombën pasi Valdrin Pjetri dha dorëheqjen, paralajmërimi i frikshëm sot

Kryeministri Edi Rama ka reaguar serish sot pas doreheqjes se Valdrin Pjetrit si kryebashkiaku i Shkodres i zgjedhur me 30 qershor.

Ne nje postim ne Twitter, Rama thote se Pjetri nuk eshte kriminel, dhe se ka sherbyer ne administrate qe ne kohen e PD, por thekson se partite nuk “verifikojnë dot të dhëna individuale jashtë afateve të përcaktuara nga shtetet për dëshminë e penalitetit”.

REAGIMI I PLOTE I RAMES

rama twiteer