Rasheli shfaq format, më ‘hot’ nuk e keni parë kurrë (FOTO)

Ajo është një nga vajzat e reja të ekranit që është bërë objekt diskutimesh për shkak të të pasmeve të saj.

Format bombastike trupore janë arma më e fortë e Rashel Kolanecit, e njohur si ish-velina e Ermal maraqit në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ajo vazhdimisht i tundon ndjekësit me saj me fotografitë dhe videot e njëpasnjëshme që publikon në rrjetet sociale.

Por kjo fotografi e fundit e saj po bën namin në Instagram. Në këtë imazh, të publikuar vetëm pak orë më parë, ajo nxjerr në pah të pasmet seksi, ku pa frikë mund të thuhet se nuk i lë aspak vend imagjinatës.

“Është koha që ju e keni shpenzuar në lulen tënde që e bën atë më të rëndësishme”, janë fjalët që ia ka bashkangjitur fotos.

Rasheli është një nga konkurrentet e edicionit aktual të spektaklit “Dance Ëith Ne”, ku ka partner të këngëtarin, Seldi Qalliu.