Renato Mekolli njofton nisjen e programit të tij, por merr surprizën e hidhur: Larg qoftë, ti të heq mendjen

Sfida e gatimit në ekranin e Top Channel rikthehet shumë shpejt me Renato Mekollin.

Lajmi u bë i ditur pak ditë më parë.

Pas spotit televiziv, Renato ka shkruar edhe në profilin e tij në Instagram ku fton të interesuarit të aplikojnë.

Por të ndryshme kanë qenë reagimet dhe përgjigjet e ndjekësve: