Rikthehet “Çukur”, seriali që çmendi shqiptarët

Duke nisur nga e hëna e 15 Korrikut, nis në ekran seriali i famshëm dhe i dashur per shqiptaret.

Ai eshte seriali më i mirë i vitit, me shifra rekorde audience.

“Çukur”, sezoni i parë, premierë çdo mbrëmje në Tv Klan, në orën 20:05.