Robert Berisha me 3 femra pas ndarjes nga Nora, ja çfarë u bën

Cfaredo gjeje qe te beje ai tani do jete ne qender te vemendjes. Po flasim per Robert Berishen.

Kengetarja Eneda Tarifa se fundmi ka ndarë pozën e radhës, por nuk kuptuam komentin e Robert Berishës! Mbështetur në një gurë bashkë me shoqet, Eneda Tarifa shkruan: “Ne kaq lejm’ kur ikim jo për nai’ gjo”.

Ndërsa këngëtarja ka postuar këtë pozë me mbishkrimin e mësipërm, Robert Berisha ka lënë një koment të papritur.

“Ju don babi fort,”- shkruan këngëtari Robert Berisha përkrah fotës, ndërkohë që Eneda i ka kthyer disa emoji të qeshurash. Se çfarë kuptimi ka ky koment ne nuk e morëm vesh, por me siguri dy mikeshat e Eneda Tarifës, do të jenë të njohura mirë edhe nga Roberti.

Kujtojmë që pak javë më parë, Robert Berisha deklaroi ndarjen nga Nora Istrefi dhe të gjithë zërat përflisnin për një tradhti në çift.