Rriteni “mikun” tuaj duke bërë vetëm këtë gjë krejt të thjeshtë dhe pa dhimbjeA doni një pe.nis më të madh? Studimet sugjerojnë se ngrënia e një fruti të caktuar veror mund të ndihmojë në rritjen e burrërisë tuaj.Shumë njerëz dëshirojnë që pe.nisi i tyre të jetë pak më i madh, shkruan ShkodraNews. Në fakt, një studim i kohëve të fundit, nga Universiteti i Kentakit, i cili hulumtoi më shumë se 14.000 njerëz, gjeti se 45% e meshkujve duan një p.enis më të gjatë.Ndërsa disa meshkuj përdorin masa ekstreme si kirurgjia plastike, shumë të tjerë i drejtohen metodave natyrale.

Çuditërisht shalqiri ka disa veti që mund të rrisin madhësinë e pe.nisit dhe të rrisin ereksionet, sipas disa studimeve. /Përshtati: ShkodraNews

Lexo edhe: